Rüyada arabaya mazot doldurmak

Erdal S.(27) - İstanbul sordu : "Bence hazırlanmış en derin rüya tabiri internet sitesi burada. Aradığım nerdeyse bütün tabirler sitenizde bulunabiliyor ancak rüyada arabaya mazot doldurmak yorumlar mısınız? "

Rüyada arabaya mazot doldurmak, fakirlikten iyi duruma geçmeye, ferahlamaya, verdiği sözünü yerine getireceğine, imrenilen kuvvet sahibi olmaya, yetenek sahibi bir insana, zahmetsiz kazanılan mala, emniyetli kalmaya, mutluluğa, işyerinde terfiye, gelire gelecek bolluğa, sosyal yaşamda tatmine işaret eder. Ayrıca kıymet düşmesine, karışık bir durumla karşılaşılacağına, iyi hali yitirmeye, ticaret kaynaklı geçim zorluğuna, ferahının bozulacağına işaret eder. Bazı rüya uzmanları şöyle dediler: Bu zorluklara göğüs gererek kazandığı onura, mağlubiyetten sonra beklediği daha iyi kazanca, zorlukların sonrasında umduğu az olan kazancının artacağına, zahmetlerinin meyvesini alarak düşlediği rahata yorulur.

"Rüyada arabaya mazot doldurmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizi ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada arabaya mazot doldurmak
  • Rüya yorumcusu, mutlaka sonuçta rüya sahibinin nasıl etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, sinirsel sorunlara sebep olabilecek tabirlerden olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Zihnimiz sıfırdan simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen simalar hayatımızda gördüğümüz fakat hatırlamadığımız yüzlerdir. Hepimiz ömrümüz boyunca çok sayıda surat gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız görme yetisine sahibiz.
  • Rüya, devasa ve soyut bir dünyadır.
  • Uyku, kısa süreli ölüm gibi de adlandırılır
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz sinemadan renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüya Yorumu uykuda bireyin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.

Yasal Uyarı: "Rüyada arabaya mazot doldurmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.