Rüyada arabayla adam öldürmek

İlda Ç.(25) - İstanbul sordu : "İyi geceler, rüyada arabayla adam öldürmek yorumlar mısınız? "

Rüyada arabayla adam öldürmek, hünerli bir kimseye, getirili uğraşlara, devlette makama çıkacağına, huzur bulmaya, sevince erişileceğine, iyi yarınlara, bir kaç hafta içinde alınacak memnun edici havadis öğrenmeye, tatlı dilli orta yaşlı tanıdığa, parasal yükü bulunan tanımadığı birinden kendini kurtarmaya, düşkünlükten kurtulmaya, önemli kuvvete ermeye işaret eder. Bir diğer yoruma göre de kötü huylu bir insan tarafından fenalık görmeye, mutsuz edici bir olayla yüzyüze gelineceğine, rahatı kaybetmeye, hilekar bir kişiye, saklanansırların ortaya çıkacağına yorulmaktadır. Farklı bir açıdan bakan rüya alimleri şöyle derler: Görülen rüya zorlukları aşarak hak edilen şana, sıkıntıları aşarak hayalini kurduğu zenginliğe, sıkıntı sonrasında hayalini kurduğu daha iyi kazanca, hatalarının ardından kavuştuğu beceriye yorulmaktadır.

"Rüyada arabayla adam öldürmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların anlamları hakkında merak edilenler

rüyada arabayla adam öldürmek
  • Rüya yorumları yapılırken mutlak suretle, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüyalar yorumları yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Belirgin bir nesne görülen rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Uykuda sıklıkla hissedilen olgulardan biri endişedir. Negatif duygular olumlu hislerden güçlüdür.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğundan kişiye şahsına ait düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini renksiz sinemadan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada arabayla adam öldürmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.