Rüyada arabayla merdivenlerden inmek

Balan R.(40) - Nevşehir sordu : "rüyada arabayla merdivenlerden inmek açıklar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada arabayla merdivenlerden inmek, mal varlığına gelecek fazlalığa, büyük güce, gönül ilişkilerinde muvaffakiyete, işyerinde terfiye, sağlıklı yaşamaya, yüksek mertebeye geleceğine, temiz ganimete, huzurlu olmaya, ticari kazancı yüksek atılım gerçekleştireceğine, iyi kısmete, paranın kazançlı olmasına yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de korktuğu şeyden emin olmaya, rahatının bozulacağına, değer düşmesine, düşmanlığını göstermeyen kimseye, can sıkıcı vaziyete gelmeye işarettir. Farklı bir açıdan yaklaşan çağdaş ulemalar şöyle dediler: Görülen rüya ümitsizlikten sonra hak edilen güce, meşakkatle birlikte hak ettiği hünere, meşakkatle hayalini kurduğu müjdeye, hatalarının ardından istediği hayra işaret eder.

"Rüyada arabayla merdivenlerden inmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabir edilmesi konusunda bilmedikleriniz

rüyada arabayla merdivenlerden inmek
  • Uyku, geçici ölüm olarak da adlandırılır
  • Yaklaşık olarak gece boyunca birkaç saat rüya görülür.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüyaların rehber nitelikte olduğu mutlak suretle göz önüne alınmalı, ipuçlarına dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya Tabirleri yapan şahsın tüm geçmiş yorumlar hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada arabayla merdivenlerden inmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.