Rüyada arı kuşu görmek

Hüner Z.(46) - Almanya sordu : "Hayırlı akşamlar; rüyada arı kuşu görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada arı kuşu görmek, hünerli bir kimseye, refah dolu günlere, yüksek ticari kazançlara, rahatlamaya, iyi şansa, toplum yaşamında başarıya, parasal külfeti olan tanımadığı birinden kendini kurtarmaya, birikmiş ziynete, güzel uğraşlara, taleplerin gerçekleşeceğine, gönül ilişkisinin iyi gittiğine işarettir. Aynı zamanda fenalığını göstermeyen amire, ticari başarısızlığa, ticaret kaynaklı sıkıntıya, sıkıntıya yaşantıya, kederden kurtulamamaya yorulmaktadır. Bazı rüya alimleri şöyle derler ki: Görülen rüya zorluklarla mücadele ederek düşlediği huzura, meşakkatle ümit ettiği ferahlığa, cefa ile birlikte gözlediği paraya, uzun bir bekleyişin sonunda umduğu daha iyi kazanca delalettir.

"Rüyada arı kuşu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumları ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada arı kuşu görmek
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı seviyede ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm gibi de adlandırılır
  • Yaklaşık olarak gece boyunca iki saate yakın süreyle rüya görülür.
  • Gözümüzü açtıktan on dakika sonra yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Zihnimiz kendiliğinden simalar oluşturamaz. Rüyalarda görülen yüzler yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ama hatırlamadığımız simalardır. Her birimiz hayatımız sırasında binlerce surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz yüz yetisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada arı kuşu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.