Rüyada arı sesi duymak

Erkul N.(48) - Giresun sordu : "hayırlı akşamlar, Dün size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada arı sesi duymak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada arı sesi duymak, manevi külfeti bulunan kişiden kurtulmaya, güzel şansa, sevenleriyle birlikte mutlu olmaya, kazancın temiz olacağına, eli açık kimseye, sıkıntı çekmeden kazanılan mala, problemlerden arınmış bir hayatı olacağına, kazanca gelecek fazlalığa, hayırlı işler ile meşgul olacağına, devlette makama ulaşacağına, güvende yaşamaya işarettir. Kimi zaman da huzuru yitirmeye, üzülmeye, fenalığını saklayan düşmana, maddi kayba, sağlığın yitirileceğine işaret eder. Bazı durumlarda da alimler derler ki: Görülen rüya zorlanarak elde ettiği mala, sıkıntı sonrasında hak edilen haysiyete, sıkıntı sonrasında kavuştuğu şöhrete , uğraşarak umduğu az olan kazancının artacağına delalettir.

"Rüyada arı sesi duymak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabirleri hakkında merak edilenler

rüyada arı sesi duymak
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüya Yorumları uykuda bireyin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Rüya yorumlarının yol gösterici nitelikte olduğu mutlaka değerlendirilmeli, emarelere dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Uyandıktan 5 dk. sonra gördüklerimizin yüzde 50sini unuturuz.
  • Ortalama bir insanın ömrünün tahminen üçte birini, farklı bir yorumla tahminen 75 senelik bir yaşamın 25 yılını uykuda tüketir.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. hareket edemez.

Yasal Uyarı: "Rüyada arı sesi duymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.