Rüyada arı sokmak

Ekin İ.(26) - Tokat sordu : "rüyada arı sokmak yorumlar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada arı sokmak, dostlarıyla sohbete, sevince, parasal külfeti bulunan tanımadığı bir kişiden uzaklaşmaya, salih eşe, rızkın bereketli olmasına, külfetsiz kazanılan altına, mutluluğa, kazançlı günlere, iyi uğraşlara, gönül ilişkilerinde huzura, ferahlamaya yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de fena huylu bir düşman tarafından zarar görmeye, üzülmeye, değer kaybetmeye, kötü niyetli bir kimseye, içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla karşılaşılacağına işarettir. Bazen de rüya alimleri derler ki: Görülen rüya zorlanarak kazandığı başarıya, umudunu kestikten sonra elde ettiği itibara, umudunu yitirdikten sonra hak edilen toplu paraya, zahmetle beklediği rahata işaret eder.

"Rüyada arı sokmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabir edilmesi hakkında merak edilenler

rüyada arı sokmak
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlak suretle yorumdan rüya görenin hangi derecede etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, sinirsel sorunlara yol açacak değerlendirmelerden mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Rüyalar yorumları yapılırken kesinlikle, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya yorumları kesinlikle hayra yorulmalıdır.
  • Yaklaşık gecede birkaç saat süreyle rüya görülür.
  • Rüya tabirinin yol gösterici olduğu mutlaka hatırlanmalı, göstergelere bakılarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için insana kendi fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Bir çok hayvan üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.

Yasal Uyarı: "Rüyada arı sokmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.