Rüyada arkadaşından mesaj gelmesi

Gökhan G.(28) - Azerbaycan sordu : "rüyada arkadaşından mesaj gelmesi açıklayabilir misiniz? "

Rüyada arkadaşından mesaj gelmesi, helal servete, beceri sahibi bir insana, sevince ermeye, güzel uğraşlara gireceğine, taleplerin yerine geleceğine, kendisini sevenlerle gülmeye, anlayışlı yaşlı kadına, şöhrete kavuşulacağına, ilişkisinin yolunda olduğuna, sıkıntı çekmeden elde edilen altına, duygusal yükü olan akrabadan uzak durulacağına yorulur. Olumsuz yorum olarak kıymet kaybetmeye, kötü niyetli bir insana, ticari kayba, kötü huylu tanıdık eliyle fenalık görmeye, yalancı bir amire delalet eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan tabirciler şöyle yorumlarlar: Bu rüya hatalarının ardından istediği ganimete, sıkıntı çekerek istediği sevince, hatalarının ardından özlediği iyiliğe, sıkıntılarının sonunda özlediği itibarlı mertebeye yorulmaktadır.

"Rüyada arkadaşından mesaj gelmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumu konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada arkadaşından mesaj gelmesi
  • Belirli herhangi bir olay içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla ilgili değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dakika sonra gördüğümüz rüyanın yarısını unuturuz.
  • Bazı zaman açıkça bazı zaman da kapalı şekilde gelecekte haberler alınır.
  • Rüya tabiri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Tahminen bir bireyin ömrünün yaklaşık 3te 1ini, farklı bir yorumla tahminen yetmişbeş senelik bir hayatın yirmibeş senesini uyuyarak geçirir.
  • Rüyaların yol gösterici olduğu mutlak suretle göz önünde bulundurulmalı, göstergelere dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya yorumcusu, kesinlikle tabirden rüya sahibinin ne şekilde etkileneceğini değerlendirmeli, sinirsel sorunlara yol açabilecek yorumlamalardan mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde önemini devam ettirmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada arkadaşından mesaj gelmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.