Rüyada arkadaşını dayaktan kurtarmak

Hatice Z.(29) - Kayseri sordu : "İyi geceler, rüyada arkadaşını dayaktan kurtarmak yorumlar mısınız? "

Rüyada arkadaşını dayaktan kurtarmak, verdiği sözünü tutmaya, refah dolu yarınlara, duygusal hayatın yolunda olduğuna, sevecen orta yaşlı kişiye, mutluluğa, imrenilen bir başarıya, şöhrete ermeye, eli açık adama, sevince, mala gelecek artışa, maddi zorluklardan kurtulmaya işarettir. Aynı zamanda ticari sorunlara, korkulanın başına gelmesine, kıymet düşmesine, kötü niyetli bir yönetici tarafından zarar görmeye, sefalete delalettir. Farklı düşünen rüya yorumcuları derler ki: Kişinin gördüğü rüya zahmetlerinin meyvesini alarak beklediği müjdeye, uğraş vererek elde ettiği temiz kazanca, verdiği uğraşların sonunda özlediği beceriye, zamanla umduğu mala delalet eder.

"Rüyada arkadaşını dayaktan kurtarmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın anlamı ile alakalı bilinmeyenler

rüyada arkadaşını dayaktan kurtarmak
  • Bazen açıkça bazen de kapalı biçimde gelecekle ilgili mesajlar alınır.
  • Uyandıktan 10 dakika sonra %90ını unutmuş oluruz.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm olarak da adlandırılır
  • Rüya Yorumu uykuda bireyin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Ortalama bir insanın hayatının yaklaşık 3te 1ini, başka bir tabirle tahmini yetmişbeş yıllık bir yaşamın 25 yılını uykuda geçirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada arkadaşını dayaktan kurtarmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.