Rüyada arkadaşını siyah giyinmiş görmek

Tan D.(30) - Gaziantep sordu : "Tabirlerinizi uzun zamandır sıklıkla inceliyorum. Bulamadığım neredeyse bütün rüyalar web sitenizde bulunuyor fakat rüyada arkadaşını siyah giyinmiş görmek açıklayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada arkadaşını siyah giyinmiş görmek, ticari getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine, bonkör yabancıya, bol kısmete, dostlarla eğlenmeye, kazançlı yarınlara, feraha, dünyalığa gelecek berekete, aşk hayatının iyi gittiğine, beceri sahibi bir insana, şöhrete erişmeye, emniyette yaşamaya delalettir. Bir diğer yoruma göre de ticaret kaynaklı sıkıntıya, sıkıntıdan kurtulamamaya, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına, hilekar bir düşmana, maddi zorluğa yorulmaktadır. Farklı düşünen rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler ki: Bu yenilgiden sonra kazandığı galibiyete, uğraş vererek kavuştuğu şana, sıkıntı çekerek ulaştığı servete, bir kişiden yardım isteyerek gözlediği şana yorulmaktadır.

"Rüyada arkadaşını siyah giyinmiş görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabirleri ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada arkadaşını siyah giyinmiş görmek
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlaka rüyalarda görülenin karşılığını bilmesi gerekir.
  • Çok fazla psikolojik problemleri bulunan insanlar haricinde herkes rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüyalar tabirleri konusunda acele edilmemelidir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dakika geçince %90ını unutmuş oluruz.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. hareket edemez.
  • Hayvanlar kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada arkadaşını siyah giyinmiş görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.