Rüyada arkadaşının abdest aldığını görmek

Emrah T.(48) - Kocaeli sordu : "Gördüğüm hemen hemen bütün rüyalar sitenizde bulunabiliyor fakat rüyada arkadaşının abdest aldığını görmek yorumlar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada arkadaşının abdest aldığını görmek, yeminini yerine getirmeye, devlette makama geleceğine, ilişkisinin iyi gittiğine, alın teriyle kazanılan zenginliğe, karmaşadan uzak kalacağına, paranın kazançlı olacağına, üne sahip olunacağına, duygusal külfeti bulunan yabancıdan kurtulmaya, ticari getirisi yüksek yatırım yapacağına, zahmetsiz kazanılan mala, arkadaşlarıyla yaşamaya delalet eder. Olumsuz yorum olarak sıhhatin kötüleşeceğine, mesuliyetten dolayı rahatsız olmaya, sıkıntıya hayata, düşmanlığını gizleyen düşmana, parasal zorluğa yorulmaktadır. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya yorumcuları şöyle tabir ederler: Görülen rüya zorluklarla mücadele ederek istediği temiz rızka, umudunu kestikten sonra ümit ettiği paraya, meşakkatle kazandığı yüksek mertebeye, başarısızlıktan sonra ulaştığı temiz kazanca yorulmaktadır.

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumları ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada arkadaşının abdest aldığını görmek
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından farklı açıklamalar getirilmiştir.
  • Araştırmalar insanların ortalama %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Kimi zaman açık olarak kimi zaman da dolaylı şekilde gelecekle ilgili haberler alınır.
  • Rüya Tabirleri uykuda kişinin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya yorumlayan, kesinlikle sonuç olarak rüya görenin ne derecede etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, ruhsal sorunlara neden olacak yorumlardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada arkadaşının abdest aldığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.