Rüyada arkadaşının sesini duymak

Berkun H.(22) - İstanbul sordu : "Birkaç gün önce sorduğum rüyayı gördüm. rüyada arkadaşının sesini duymak yorumlar mısınız? "

Rüyada arkadaşının sesini duymak, merhametli arkadaşa, zahmetsiz elde edilen rızka, duygusal hayatın iyi olacağına, gıpta ile bakılan güce, işte mertebeye gelineceğine, tez zamanda öğrenilecek mutlu edici gelişmelere, maddi külfeti bulunan tanıdıktan kurtulmaya, kazançlı yatırımlar gerçekleştireceğine, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, yüksek kısmete, ferahlamaya delalettir. Başka görüşlere göre de iş nedeniyle huzursuzluğa, sağlığın kötüleşeceğine, huzuru yitirmeye, üzücü bir problemle yüzyüze gelineceğine, değer kaybetmeye yorulur. Bazı durumlarda da alimler derler ki: Bu zahmet çekerek kavuştuğu büyük güce, umudunu yitirdikten sonra özlediği temiz rızka, zorlanarak hasret duyduğu zafere, zorlukla elde ettiği şöhrete işarettir.

"Rüyada arkadaşının sesini duymak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabir edilmesi konusunda bilmedikleriniz

rüyada arkadaşının sesini duymak
  • Rüya tabirinin rehber nitelikte olduğu mutlak suretle göz önünde bulundurulmalı, ipuçlarına dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Bazen açık olarak bazı zaman da kapalı şekilde gelecekte haberler görülür.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı hisler tecrübe ederler.
  • Beynimiz bedenimizin o sırada hissettiği şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Ortalama olarak her gece iki saate yakın süreyle rüya görürüz.

Yasal Uyarı: "Rüyada arkadaşının sesini duymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.