Rüyada arkadaşının sevgilisiyle evlenmek

Yusuf O.(24) - Kayseri sordu : "rüyada arkadaşının sevgilisiyle evlenmek açıklayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada arkadaşının sevgilisiyle evlenmek, gönül ilişkisinin iyi olacağına, taleplerin yerine geleceğine, emniyetli yaşamaya, içten davranan genç kadına, maddi yükü olan kimseden uzak durulacağına, gönül ilişkilerinde tatmine, devlette makama ulaşacağına, huzura, istenilen bir birlikteliğe, hayırlı çocuğa, mutluluğa kavuşmaya işaret eder. Ayrıca ticaret kaynaklı sıkıntıya, zalim bir amire, kıymet kaybetmeye, kederden kurtulamamaya, rahatı kaybetmeye delalet eder. Bazı durumlar için de çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler: Bu rüya zorlukla hak edilen yüksek mertebeye, zorlukla birlikte kazandığı servete, verdiği uğraşların sonunda hak ettiği mutluluğa, zamanla umduğu zenginliğe işaret eder.

Rüyanızın yorumu konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada arkadaşının sevgilisiyle evlenmek
  • Bir çok hayvan üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya Yorumu yapan kişinin tüm geçmiş tabirler konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüya Tabirleri uykuda kişinin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri tarafından iletilmiştir ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Beynimiz duyularımızın o sırada duyduğu olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Çok fazla ruhsal sorunları olan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüyalar alemi, geniş ve soyut bir dünyadır.

Yasal Uyarı: "Rüyada arkadaşının sevgilisiyle evlenmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.