Rüyada aşı olmaktan kaçmak

Sertaş M.(39) - İstanbul sordu : "rüyada aşı olmaktan kaçmak açıklar mısınız? "

Rüyada aşı olmaktan kaçmak, istenilen bir eşe, ferahlığa, işte makama ulaşılacağına, problemlerden arınmış bir hayatı olacağına, toplum yaşamında mutluluğa, cömert akrabaya, getirili uğraşlara, iyi gelire, hoşsohbet genç kişiye, tez zamanda duyulacak memnun edici habere, üne ulaşılacağına işaret eder. Nadiren de anlayışsız bir amire, zulüm görülmesine, sorumluluktan dolayı mağdur olmaya, rahatının bozulacağına, düşmanından emin olunacağına delalet eder. Kimi ulemalar şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya ümitsizlikten sonra elde ettiği ticari kazanca, zorlukların ardından hak edilen zafere, hatalarının ardından umduğu az olan kazancının artacağına, zamanla elde ettiği toplu mala yorulur.

"Rüyada aşı olmaktan kaçmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabirleri ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada aşı olmaktan kaçmak
  • Rüya tabircisinin maneviyatının güçlü olması şarttır.
  • Araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Yaklaşık bir insanın yaşamının tahminen üçte birini, diğer bir yorumla ortalama 75 yıllık bir ömrün 25 yılını uyuyarak geçirir.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Rüya yorumları kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
  • Beynimiz hiç yoktan suratlar yaratamaz. Uykuda karşılaşılan yüzler yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ancak hatırlamadığımız yüzlerdir. Hepimiz hayatımız sırasında binlerce yüz gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız yüz yetisine sahibiz.
  • İleri derecede psikolojik problemleri olan kimseler dışında herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada aşı olmaktan kaçmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.