Rüyada aşk ne anlama gelir

Lydia G.(38) - Trabzon sordu : "Üç dört gün önce tuhaf bir rüya gördüm. rüyada aşk ne anlama gelir açıklayabilir misiniz? "

Rüyada aşk ne anlama gelir, içten davranan orta yaşlı insana, istenilen bir kazanca, verimli işler yapacağına, sıkıntı çekmeden elde edilen rızka, paranın bereketli olacağına, sözüne bağlı olunacağına, dostluklarında başarıya, beklentilerin hayata geçeceğine, imrenilen kuvvet sahibi olmaya, manevi külfeti bulunan tanıdığı birinden uzak durmaya, sağlığını kazanmaya yorulmaktadır. Başka görüşlere göre de sorumluluktan dolayı mağdur olmaya, kötülükten emin olunacağına, sıhhatin yitirileceğine, korkulanın başına gelmesine, hilekar bir kimseye delalettir. Kimi rüya tabircileri şöyle derler: Bu sıkıntı sonrasında umduğu iyiliğe, zamanla kazandığı mala, sıkıntıya düşerek kavuştuğu ticari kazanca, umudunu yitirdikten sonra kavuştuğu varlığa delalettir.

"Rüyada aşk ne anlama gelir" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabirleri ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada aşk ne anlama gelir
  • Bazen açıkça bazı zaman da üstü kapalı biçimde gelecekte mesajlar alınır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. hareket edemez.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan insana şahsına ait fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve bugün de geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka tabirden kişinin nasıl etki altında kalacağını irdelemeli, ruhsal sıkıntılara neden olacak tabirlerden zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Zihnimiz hiç yoktan suratlar oluşturamaz. Rüyalarda görülen yüzler yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ama anımsamadığımız simalardır. Her birimiz hayatımız boyunca onbinlerce sima gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız sima becerisine sahibiz.
  • Rüya tabiri yapan kişinin maneviyatının güçlü olması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada aşk ne anlama gelir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.