Rüyada askerde esir düşmek

Abdurrahman S.(23) - İstanbul sordu : "Geçen gün size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada askerde esir düşmek açıklar mısınız? "

Rüyada askerde esir düşmek, bir kaç hafta içinde öğrenilecek hayırlı havadise, istenilen bir kazanca, tatlı dilli orta yaşlı adama, varlıklı yabancıya, dostlarıyla muhabbete, hak edilmiş ganimete, aydınlık günlere, yağmura, ticari getirisi yüksek girişim gerçekleştireceğine, emniyette yaşamaya, sevinmeye delalet eder. Olumsuz anlamda parasal zarara, çözümü zor bir durumla karşılaşılacağına, hoşnutsuz duruma düşmeye, yalancı kimseye, ferahının kaçacağına delalettir. Farklı bir açıdan bakan rüya ilminde önde gelenler derler ki: Bu meşakkatle ümit ettiği iyiliğe, uğraş vererek hayalini kurduğu varlığa, zorlukla birlikte hasret duyduğu rahatlığa, cefa çekerek ümit ettiği daha iyi kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada askerde esir düşmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabir edilmesi hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada askerde esir düşmek
  • Rüyalar mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Beynimiz kendiliğinden suratlar ortaya çıkaramaz. Uykuda gördüğümüz yüzler yaşamımızda gördüğümüz ama anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz hayatımız sırasında onbinlerce sima gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz yüz becerisine sahibiz.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka dinler, örfler, kültürler vb. bir çok değişken konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüya yorumcusunun mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın karşılığını bilmesi gerekir.
  • Kimi zaman açık olarak bazen de dolaylı olarak gelecekle ilgili haberler alınır.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlak suretle yorumdan rüya görenin ne şekilde etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, sinirsel sıkıntılara sebep olabilecek değerlendirmelerden zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada askerde esir düşmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.