Rüyada askere ateş etmek

Mucettin T.(47) - Mardin sordu : "rüyada askere ateş etmek yorumlar mısınız? "

Rüyada askere ateş etmek, güvende yaşamaya, aşk hayatının iyi gittiğine, toplum yaşamında başarıya, huzur bulmaya, yararlı işler yapacağına, fakirlikten feraha çıkmaya, bol kazanca, güzel kısmete, kazanca gelecek bolluğa, ticari getirisi yüksek yatırımlar içinde bulunacağına, hayırlı işler yapacağına işaret eder. Ender olarak da mesuliyetten ötürü mağdur olunacağına, maddi sıkıntıya, düşmanlık görmeye, fukaralığa, huzuru yitirmeye işarettir. Farklı bir açıdan bakan rüya uzmanları şöyle derler ki: Bu rüya başarısızlıktan sonra beklediği daha iyi kazanca, sıkıntı sonrasında beklediği güce, çektiği zorlukların sonunda umduğu şöhrete , zorlanarak kazandığı toplu mala delalet eder.

"Rüyada askere ateş etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabiri ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada askere ateş etmek
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından farklı tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin bütün geçmiş tabirler hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan insana şahsına ait fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen duygulardan biri endişedir. Olumsuz duygular pozitif hislerden daha sık görülür.
  • Tahminen bir insanın ömrünün tahmini üçte birini, diğer bir yorumla ortalama 75 yıllık bir yaşamın 25 yılını uykuda geçirir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin 6. hissinin güçlü olması şarttır.

Yasal Uyarı: "Rüyada askere ateş etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.