Rüyada aslana ekmek atmak

Osman C.(26) - İstanbul sordu : "Bana göre internetteki en kullanışlı rüya tabiri web sitesi sizinki. rüyada aslana ekmek atmak açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada aslana ekmek atmak, elinden her iş gelen bir insana, sakin bir hayat süreceğine, servete, verdiği sözüne bağlı kalınacağına, sevince kavuşmaya, iyi işlere, istenilen bir geleceğe, feraha, güvenli hissetmeye, tertemiz nimete, arzu edilen kuvvet sahibi olmaya delalettir. Başka görüşlere göre de iş kaynaklı sıkıntıya, sıkıntıya yaşama, sıkıntıya düşmeye, sorumluluktan ötürü rahatsız olmaya, korktuğundan emin olmaya delalettir. Bazı durumlar için de ulemalar şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya zahmet çekerek hasret duyduğu mala, verdiği uğraşların sonunda umduğu daha sağlıklı bir hayata, sıkıntılarının sonunda umduğu huzura, uzun süren çabaların sonunda hayalini kurduğu başarıya delalet eder.

"Rüyada aslana ekmek atmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamı hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada aslana ekmek atmak
  • Aşırı psikolojik problemleri olan kimseler dışında herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya Tabiri uyurken bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Kimi zaman açıkça bazı zaman da üstü kapalı şekilde gelecekle ilgili haberler alınır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin altıncı hissinin kuvvetli olması şarttır.
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini renksiz filmden renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüya Tabirleri yapan kişinin tüm eski tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada aslana ekmek atmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.