Rüyada aslanın başını okşamak

Melek O.(36) - Bitlis sordu : "Selamın aleyküm, rüyada aslanın başını okşamak yorumlar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada aslanın başını okşamak, sıkıntı çekmeden kazanılan paraya, becerili bir kimseye, bonkör memura, aşk hayatının iyi gittiğine, kazançlı atılım yapacağına, özlemi duyulan bir eşe, feraha kavuşmaya, iyi talihe, sevince kavuşmaya, güzel işler yapacağına, arzu edilen güce işarettir. Bunlarla birlikte rahatının kaçacağına, korktuğundan emin olmaya, can sıkıcı bir hale gelmeye, kıymet düşmesine, mesuliyetten dolayı rahatsız olmaya delalettir. Bir takım rüya ilmiyle ilgilenenler derler ki: Bu zorlukla birlikte elde ettiği ganimete, zorluklara göğüs gererek kazandığı saygınlığa, meşakkatle birlikte umduğu daha çok kazanca, cefa ile birlikte beklediği toplu mala işarettir.

"Rüyada aslanın başını okşamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin taşıdığı mesajlar ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada aslanın başını okşamak
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Ortalama bir insanın yaşamının tahminen 3te 1ini, diğer bir tabirle tahmini 75 yıllık bir ömrün 25 yılını uykuda tüketir.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif duygular yaşarlar.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya Tabirleri uykuda kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Düş denilen şey, uykuda görülen tuhaf hallerdir

Yasal Uyarı: "Rüyada aslanın başını okşamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.