Rüyada at emzirmek

Diana I.(34) - İstanbul sordu : "Aradığım hemen hemen tüm yorumlar burada yer buluyor ancak rüyada at emzirmek açıklar mısınız? "

Rüyada at emzirmek, duygusal hayatın iyi gittiğine, getirili uğraşlara gireceğine, güvenli yaşamaya, vefalı dosta, becerikli bir kişiye, sağlığını kazanmaya, ferahlamaya, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, parasal yükü olan arkadaştan uzaklaşmaya, sözlerin yerine getirileceğine, paranın temiz olacağına yorulmaktadır. Ayrıca cimri bir kimseye, sıhhatin bozulacağına, sıkıntıya düşmeye, kötü bir olayla yüzleşileceğine, mutsuzluktan sıyrılamamaya işaret eder. Geniş bir çerçeveden bakan rüya uzmanları şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak özlediği rahata, zorluklara göğüs gererek düşlediği mülke, cefa çektikten sonra kazandığı daha sağlıklı bir hayata, zahmet çekerek düşlediği iyiliğe delalet eder.

"Rüyada at emzirmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumlanması konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada at emzirmek
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Düş denilen olgu, uyurken yaşanan belirsiz durumlardır
  • Rüya yorumlayan, mutlaka takva, örfler, toplumsal ananeler vb. pek çok nokta üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüyalarda en çok hissedilen olgulardan biri kaygıdır. Olumsuz duygular pozitif hislerden baskındır.
  • Araştırmalar insanların ortalama %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya Yorumları uyurken insanın bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.

Yasal Uyarı: "Rüyada at emzirmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.