Rüyada at sevmek

Abdurrahman T.(47) - Kayseri sordu : "Merhaba, Bugün tuhaf bir rüya gördüm. rüyada at sevmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada at sevmek, mutluluğu bulmaya, sözünü tutmaya, aşk hayatında mutluluğa, güzel işler yapacağına, vefalı arkadaşa, maddi zorluklardan kurtulmaya, bir kaç gün içinde duyulacak memnun edici gelişmelere, manevi külfeti olan insandan uzaklaşmaya, getirili yatırım içinde bulunacağına, arzuların gerçekleşeceğine, bol berekete delalettir. Aynı zamanda yoksulluğa, sıkıntılı hayata, ticari problemlere, zora düşmeye, can sıkıcı bir vaziyete düşmeye işarettir. Farklı bir çerçeveden bakan ulemalar derler ki: Kişinin gördüğü rüya zahmetle umduğu daha iyi bir hayata, mağlubiyetten sonra kavuştuğu beceriye, çektiği zorlukların meyvesini alarak hak edilen hünere, hatalarının ardından hak edilen toplu kazanca işarettir.

"Rüyada at sevmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumu ile ilgili merak edilenler

rüyada at sevmek
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya tabirinin mesaj verici nitelikte olduğu kati suretle hesaba katılmalı, mesajlara göre gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüyada genellikle iç spiker bulunur. Bilmediğimiz şehirlerin, daha önce tanışmadığımız kişilerin adlarını söyler.
  • Zihnimiz kendiliğinden simalar yaratamaz. Rüyalarda görülen suratlar yaşantımızda karşılaştığımız ama hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz yaşamımız sırasında binlerce yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz surat yeteneğine sahibiz.
  • Uykuda sıklıkla hissedilen duygulardan biri tasadır. Olumsuz duygular pozitif hislerden baskındır.
  • Rüya tabirleri ile ilgili acele edilmemelidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada at sevmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.