Rüyada at tan kaçmak

Ebru E.(27) - Şanlıurfa sordu : "rüyada at tan kaçmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada at tan kaçmak, hayali kurulan bir başarıya, büyük makama ulaşacağına, sevecen yaşlı insana, bol berekete, arzu edilen güce ermeye, güvende yaşamaya, dostlarıyla refah içinde geçecek ömre, mutluluğa, sevineceğine, mülke gelecek berekete, arzuların yerine geleceğine delalet eder. Olumsuz yorum olarak üzücü bir durumla yüzyüze gelineceğine, sağlığın bozulacağına, yoksulluğa, hoşnutsuz duruma düşmeye, üzüntü verecek olayla yüzleşileceğine yorulur. Farklı düşünen rüya uzmanları şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya ümitsizlikten sonra kavuştuğu zenginliğe, sıkıntı sonrasında istediği temiz rızka, ümitsizlikten sonra beklediği mülke, zorlukların ardından hasret duyduğu haysiyete delalettir.

"Rüyada at tan kaçmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabir edilmesi ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada at tan kaçmak
  • Rüyalarda en sık yaşanılan olgulardan biri kuşkudur. Negatif hisler pozitif hislerden güçlüdür.
  • Rüyada bir iç ses bulunur. Bilmediğimiz illerin, yabancı insanların adlarını söyler.
  • Belirgin herhangi bir olay içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüyalar tabiri yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Düş denilen olgu, uykuda görülen garip durumlardır
  • Rüyaların yol gösterici nitelikte olduğu kati suretle hatırlanmalı, işaretlere dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada at tan kaçmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.