Rüyada ateşli hasta olduğunu görmek

Murtaza G.(26) - Aksaray sordu : "rüyada ateşli hasta olduğunu görmek açıklar mısınız? "

Rüyada ateşli hasta olduğunu görmek, salih arkadaşa, bereketli zamanlara, gönül ilişkilerinde mutluluğa, hak edilmiş mala, iyi şansa, sevince kavuşulacağına, bir kaç gün içinde alınacak iyi gelişmelere, hayallerin hayata geçeceğine, anlayışlı genç tanıdığa, zorluk çekmeden elde edilen ziynete, büyük mertebeye gelineceğine işaret eder. Kimi zaman da ticaret nedeniyle sıkıntıya, sıkıntıya yaşama, kıymet düşmesine, korkuya olmasına, kötü bir sorunla karşılaşılacağına delalettir. Bazı durumlar için de rüya yorumcuları şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya sıkıntıya düşerek ümit ettiği daha iyi kazanca, çektiği zorlukların meyvesini alarak elde ettiği şerefe, sıkıntıyla elde ettiği şana, zorlukların ardından düşlediği müjdeye işarettir.

"Rüyada ateşli hasta olduğunu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabir edilmesi ile alakalı bilinmeyenler

rüyada ateşli hasta olduğunu görmek
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç ses vardır. Daha önce görmediğimiz ülkelerin, yabancı kişilerin adlarını bildirir.
  • Uykuda en sık hissedilen duygulardan biri endişedir. Olumsuz hisler olumlu hislerden güçlüdür.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğu için insana şahsına ait fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Gözümüzü açtıktan beş dk. sonra rüyamızın yarısını unuturuz.
  • Rüyalar alemi, büyük ve manevi bir dünyadır.
  • Rüya yorumu yapan kişi, kesinlikle tabirden rüya görenin nasıl etkileneceğini irdelemeli, sinirsel problemlere yol açacak tabirlerden mümkün olduğunca kaçınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ateşli hasta olduğunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.