Rüyada ateşli ok

Abdurrahman H.(24) - Bursa sordu : "Yazdıklarınızı kısa bir süredir yakından inceliyorum. rüyada ateşli ok açıklar mısınız? "

Rüyada ateşli ok, ticari kazancı yüksek atılım yapacağına, sevince kavuşmaya, yetenekli bir insana, hayırlı arkadaşa, maddi zorluklardan kurtulmaya, mutluluğa ermeye, hayırlı işlere, tertemiz paraya, hayırlı uğraşlar gerçekleştireceğine, üne sahip olmaya, sakin yaşayacağına delalet eder. Kimi zaman da korkulanın gerçekleşmesine, fenalık görülmesine, hoşnutsuz hale gelmeye, üzücü bir problemle karşılaşılacağına, saklanansırların ortaya çıkmasına yorulmaktadır. Kimi zaman da tabirciler şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntı sonrasında umduğu itibarlı mertebeye, zahmetlerinin meyvesini alarak kazandığı şöhrete , cefa çektikten sonra düşlediği onura, cefa çekerek ümit ettiği huzura yorulmaktadır.

"Rüyada ateşli ok" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin anlamı ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada ateşli ok
  • Kimi zaman açıkça kimi zaman da kapalı biçimde gelecekle ilgili haberler alınır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı hisler yaşarlar.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli tanımlamalar getirilmiştir.
  • Belirli bir olay içeren rüya, genellikle direkt olarak o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka tabirden rüya görenin ne derecede etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, sinirsel problemlere yol açacak değerlendirmelerden zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Rüya Yorumu uykuda insanın bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken kesinlikle, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ateşli ok" yazısı izinsiz kopyalanamaz.