Rüyada ateşli sevişme

Gökhan I.(38) - İstanbul sordu : "iyi geceler; Bence internetteki en büyük rüya yorumları web sitesi sizinki. rüyada ateşli sevişme açıklayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada ateşli sevişme, huzurlu kalacağına, rahatlamaya, bir kaç gün içinde duyulacak mutlu edici habere, toplum yaşamında tatmine, fakirlikten iyi duruma geçmeye, sevince kavuşulacağına, beklentilerin hayata geçeceğine, kazanca gelecek bolluğa, duygusal hayatın iyi gittiğine, vefalı dosta, hayırlı işler yapacağına delalet eder. Başka görüşlere göre de fenalığını saklayan amire, ticari sorunlara, sıhhatin kötüleşeceğine, fakirliğe, ticaret sebebiyle sıkıntıya yorulur. Geniş bir çerçeveden bakan rüya alimleri şöyle tabir ederler ki: Bu rüya zamanla ulaştığı kazanca, zahmetlerinin meyvesini alarak elde ettiği toplu kazanca, zorlukla istediği ganimete, sıkıntıya düşerek beklediği itibarlı mertebeye delalettir.

"Rüyada ateşli sevişme" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumlanması hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada ateşli sevişme
  • Ortalama bir uyku süresinde birkaç saat rüya görürüz.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların az ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Zihnimiz kendiliğinden yüzler yaratamaz. Uykuda görülen suratlar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz hayatımız boyunca binlerce yüz gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız surat yetisine sahibiz.
  • Rüyalarda en sık yaşanılan olgulardan biri tasadır. Olumsuz duygular olumlu duygulardan güçlüdür.
  • Bir çok hayvan kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.

Yasal Uyarı: "Rüyada ateşli sevişme" yazısı izinsiz kopyalanamaz.