Rüyada atın eve girdiğini görmek

Işil Ö.(44) - İstanbul sordu : "hayırlı günler; Gördüğüm nerdeyse bütün tabirler web sitenizde var ancak rüyada atın eve girdiğini görmek yorumlar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada atın eve girdiğini görmek, güvende yaşamaya, bonkör adama, imrenilen bir başarıya, yüksek ticari kazançlara, helal servete, becerikli bir kişiye, kolay kazanılan altına, güler yüzlü genç kadına, kuvvete ulaşmaya, huzurlu bir hayat süreceğine, devlette makama gelineceğine delalet eder. Bunlarla birlikte muhtaç duruma düşmeye, korktuğu şeyden emin olmaya, yoksulluğa, saklanansırların ortaya döküleceğine, düşmanlığını gizleyen yabancıya yorulmaktadır. Bazen de rüya ilminde önde gelenler şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya zorlukları aşarak kazandığı toplu paraya, umudunu kestikten sonra umduğu berekete, kaybettikten sonra hak ettiği toplu kazanca, cefa çekerek istediği toplu paraya işarettir.

"Rüyada atın eve girdiğini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizleri hakkında en sık sorulanlar

rüyada atın eve girdiğini görmek
  • Gözümüzü açtıktan 10 dakika geçince %90ını hatırlamayız.
  • Rüya tabircisinin mutlaka rüyanın anlamını bilmesi gerekir.
  • Ortalama bir insan yaşamının ortalama üçte birini, farklı bir yorumla tahmini yetmişbeş senelik bir hayatın 25 senesini uykuda geçirir.
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen olgulardan biri kuşkudur. Negatif hisler olumlu hislerden güçlüdür.
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini renksiz sinemadan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye kendi fikir ve hislerini tartması konusunda aracı olur.

Yasal Uyarı: "Rüyada atın eve girdiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.