Rüyada atın kustuğunu görmek

Feraye S.(40) - İstanbul sordu : "Dün gece size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada atın kustuğunu görmek açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada atın kustuğunu görmek, kolay elde edilen altına, sağlıklı bir ömre, isteklerin yerine geleceğine, ulaşılan kuvvete, finansal yükü olan kişiden yakasını kurtarmaya, içten davranan genç kadına, paraya gelecek berekete, ilişkisinin yolunda olduğuna, karmaşadan uzak kalacağına, hüner sahibi bir kişiye, fakirlikten kurtulmaya işaret eder. Ender olarak da huzurunun bozulacağına, korkulanın başına gelmesine, muhtaç duruma düşmeye, iş kaynaklı huzursuzluğa, hilekar yabancıya işaret eder. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle derler: Bu sıkıntıyla kavuştuğu az olan kazancının artacağına, zorlanarak ümit ettiği mülke, bir kişiden yardım isteyerek düşlediği müjdeye, sıkıntıları aşarak hak ettiği mülke delalet eder.

"Rüyada atın kustuğunu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumu ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada atın kustuğunu görmek
  • Rüya Yorumu yapan şahsın bütün geçmiş yorumlar hakkında bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Hayvanlar üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve bugün de önemini devam ettirmektedir.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye şahsına ait düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya yorumlayanın kati suretle rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi gerekir.
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın seviyede ses ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya tabirleri yapılırken kesinlikle, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada atın kustuğunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.