Rüyada atın saldırdığını görmek

Mukbil Ö.(46) - Konya sordu : "ruyadanegormek sitesini bir süredir dikkatlice inceliyorum. rüyada atın saldırdığını görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada atın saldırdığını görmek, feraha, verimli uğraşlar yapacağına, tez zamanda öğrenilecek sevindirici gelişmelere, zahmetsiz kazanılan kazanca, mutlu geleceğe, mutluluğu bulmaya, vefakar dosta, hayali kurulan bir ilişkiye, güvenli kalmaya, verdiği sözü yerine getireceğine, rızkın verimli olmasına yorulur. Olumsuz yorum olarak ferahının kaçacağına, fenalık görmeye, hoşnutsuz duruma düşmeye, iş sebebiyle geçim zorluğuna, zorluğa düşmeye yorulmaktadır. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle derler: Görülen rüya cefa çektikten sonra düşlediği daha iyi kazanca, hatalarının ardından ulaştığı güce, çektiği zorlukların sonunda kavuştuğu servete, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak umduğu ticari kazanca delalettir.

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumu hakkında en sık sorulanlar

rüyada atın saldırdığını görmek
  • Rüya yorumları ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Rüya, geniş ve soyut bir dünyadır.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri kuşkudur. Olumsuz duygular olumlu hislerden baskındır.
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz sinemadan renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüya tabircisi, mutlaka takva, adetler, toplumsal ananeler gibi bir çok parametre ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı seviyede dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Rüyayı yorumlayan, kesinlikle tabirden rüya sahibinin ne derecede etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, ruhsal sıkıntılara yol açacak yorumlamalardan olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama %25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada atın saldırdığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.