Rüyada atın saldırmasını görmek

Cihan Ş.(33) - Yozgat sordu : "Gördüğüm nerdeyse tüm tabirler web sitenizde bulunuyor ama rüyada atın saldırmasını görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada atın saldırmasını görmek, işte mertebeye ulaşılacağına, kazançlı geleceğe, problemlerden uzak bir hayat süreceğine, yetenekli bir insana, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, anlayışlı orta yaşlı akrabaya, gelirin temiz olacağına, yeminin tutulacağına, üne ulaşılacağına, mutluluğu bulmaya, gelire gelecek bolluğa yorulur. Başka görüşlere göre de sıkıntılı yaşama, fukaralığa, ticaret nedeniyle geçim zorluğuna, sıkıntıya düşmeye, mesuliyetten dolayı mağdur olmaya delalet eder. Bir takım ulemalar şöyle dediler ki: Görülen rüya yenilgiden sonra kazandığı başarıya, cefa ile birlikte özlediği kazanca, zorlukla hak ettiği temiz rızka, uğraşarak ulaştığı zenginliğe yorulur.

"Rüyada atın saldırmasını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabirleri ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada atın saldırmasını görmek
  • Gözümüzü açtıktan on dakika sonra %90ını hatırlamayız.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • İleri derecede psikolojik sorunları bulunan insanlar haricinde herkes rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Beynimiz hiç yoktan yüzler oluşturamaz. Rüyalarda görülen yüzler hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ama hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz yaşamımız boyunca çok sayıda surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz sima becerisine sahibiz.
  • Belirgin bir olay barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Uyku, geçici ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Bir çok hayvan üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya Yorumu yapan kişinin bütün geçmiş tabirler konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada atın saldırmasını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.