Rüyada atın yatması

Kadir T.(25) - Kayseri sordu : "rüyadanegörmeki uzun bir süredir gün aşırı takip ediyorum. Aradığım hemen hemen tüm tabirler sitenizde var ancak rüyada atın yatması yorumlar mısınız? "

Rüyada atın yatması, iyi sağlığını muhafaza etmeye, paranın hayırlı olacağına, gıpta ile bakılan kuvvete ermeye, sakin bir hayat sürdüreceğine, dostlarla birlikte mutlu olmaya, faydalı işler ile meşgul olacağına, sevince kavuşmaya, güler yüzlü genç kişiye, yeminin yerine getirileceğine, sıkıntı çekmeden elde edilen mala, mutlu olmaya delalettir. Hoşnutsuz yorum olarak da rahatının kaçacağına, mutsuz edici bir problemle karşılaşılacağına, kötü huylu kimse tarafından zarar görmeye, üzülmeye, sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya delalettir. Bazı rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler: Bu rüya yardım alarak hayalini kurduğu başarıya, uğraşlarının sonunda istediği zafere, uzun bir bekleyişin sonunda kazandığı saygınlığa, bir kişiden yardım isteyerek özlediği itibara işarettir.

"Rüyada atın yatması" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabiri ile ilgili merak edilenler

rüyada atın yatması
  • Rüya tabiri yapan kişi, kesinlikle sonuç olarak rüya sahibinin ne şekilde etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal sıkıntılara neden olabilecek tabirlerden zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından değişik tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin tüm eski tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüya yorumcusunun mutlaka rüyalarda görülenin tabirini bilmesi icap eder.
  • Belirgin bir nesne içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüya alemi, devasa ve manevi bir alemdir.

Yasal Uyarı: "Rüyada atın yatması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.