Rüyada av kuşu görmek

Adem M.(33) - Eskişehir sordu : "Bulamadığım neredeyse tüm yorumlar sitenizde bulunabiliyor fakat rüyada av kuşu görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada av kuşu görmek, yeminini tutacağına, merhametli eşe, iyi bir birlikteliğe, malın bereketli olmasına, hoşgörülü orta yaşlı kişiye, şana sahip olmaya, mutluluğa ermeye, getirili yatırımlar yapacağına, hayırlı uğraşlara gireceğine, huzur bulmaya, duygusal yükü olan kişiden uzaklaşılacağına delalet eder. Bazen de ticaret alanında sorunlara, değer düşmesine, acımasız bir yabancıya, sıhhatin tehlike altında olduğuna, kötü bir durumla yüzyüze gelineceğine yorulmaktadır. Bazı rüya tabircileri şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya zorluklara göğüs gererek hak ettiği beceriye, uğraşlarının sonunda ulaştığı güce, cefa ile birlikte gözlediği temiz kazanca, sıkıntıyla özlediği yüksek mertebeye işaret eder.

"Rüyada av kuşu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların anlamı ile alakalı merak edilenler

rüyada av kuşu görmek
  • Rüya tabiri yapılırken kati suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli hisler yaşarlar.
  • Rüya yorumunun rehber olduğu mutlak suretle göz önünde bulundurulmalı, ipuçlarına bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Beynimiz hiç yoktan yüzler oluşturamaz. Uykuda görülen suratlar yaşantımızda gördüğümüz fakat anımsamadığımız simalardır. Her birimiz yaşantımız sırasında binlerce yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız yüz yeteneğine sahibiz.
  • Rüya yorumu yapan kişi, kesinlikle sonuçta kişinin ne derecede etki altında kalacağını irdelemeli, ruhsal sıkıntılara yol açabilecek yorumlardan olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Uyandıktan beş dakika sonra rüyamızın yüzde 50sini unuturuz.
  • Rüya tabircisi, mutlaka takva, örfler, toplumsal ananeler vb. bir çok parametre ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada av kuşu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.