Rüyada ay ve yıldızı yan yana görmek

Cengiz R.(43) - Balıkesir sordu : "rüyada ay ve yıldızı yan yana görmek açıklayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada ay ve yıldızı yan yana görmek, dostluklarında muvaffakiyete, eli açık insana, sevineceğine, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, iyi gelire, verdiği sözüne sadık olacağına, kısa zamanda alınacak sevindirici haber almaya, maddi yükü bulunan tanıdığı birinden uzak durulacağına, tertemiz ziynete, getirili iş içinde bulunacağına, özlemi duyulan bir eşe işaret eder. Bunlarla birlikte iş nedeniyle üzüntüye, çözümü karmaşık bir olayla yüzyüze gelineceğine, art niyetli bir düşmana, sıhhatin kötüleşeceğine, parasal zorluğa yorulmaktadır. Farklı bir çerçeveden bakan rüya alimleri şöyle yorumlarlar: Bu sıkıntı sonrasında hasret duyduğu servete, cefa çektikten sonra ulaştığı huzura, meşakkatle kazandığı feraha, zahmetlerinin meyvesini alarak hayalini kurduğu feraha yorulmaktadır.

"Rüyada ay ve yıldızı yan yana görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumu hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada ay ve yıldızı yan yana görmek
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de önemini devam ettirmektedir.
  • Rüya alemi, geniş ve manevi bir dünyadır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin hissiyatının kuvvetli olması şarttır.
  • Çok fazla psikolojik problemleri bulunan insanlar dışında herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Yaklaşık bir insan ömrünün tahmini 3te 1ini, başka bir yorumla tahmini 75 yıllık bir yaşamın yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Rüyada genellikle iç spiker bulunur. Bilmediğimiz ülkelerin, tanışmadığımız kimselerin adlarını söyler.

Yasal Uyarı: "Rüyada ay ve yıldızı yan yana görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.