Rüyada ayağa iğne yapılması

Sakin N.(31) - İstanbul sordu : "rüyada ayağa iğne yapılması açıklayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada ayağa iğne yapılması, iyi zamanlara, özlemi duyulan bir birlikteliğe, güvenli yaşamaya, hayırlı işlere, kazançlı işler yapacağına, problemlerden uzak bir hayat süreceğine, üne erişileceğine, salih arkadaşa, sağlığa, maddi külfeti bulunan tanımadığı birinden kurtulmaya, sevince erişileceğine işaret eder. Ayrıca üzülmeye, huzuru kaybetmeye, kötü bir sorunla yüzyüze gelineceğine, değer yitirmeye, yalancı amire işarettir. Bazı durumlar için de tabirciler şöyle derler ki: Bu rüya zorluklara göğüs gererek kavuştuğu temiz kazanca, zahmetle birlikte istediği huzura, çektiği zorlukların meyvesini alarak kazandığı toplu kazanca, sıkıntılara göğüs gererek hak edilen rahata delalettir.

"Rüyada ayağa iğne yapılması" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların anlamları ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada ayağa iğne yapılması
  • Rüya Yorumları yapan kişinin bütün geçmiş tabirler konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüya tabirinin rehber nitelikte olduğu kesinlikle değerlendirilmeli, mesajlara dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya yorumları kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Uyandıktan 5 dk. sonra gördüklerimizin yüzde 50sini unuturuz.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüya tabircisinin mutlak suretle rüyanın yorumunu bilmesi gerekir.
  • Uykuda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri korkudur. Negatif duygular olumlu duygulardan baskındır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ayağa iğne yapılması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.