Rüyada ayağına toplu iğne battığını görmek

Efe Ş.(26) - Adana sordu : "2 gün önce garip bir rüya gördüm. rüyada ayağına toplu iğne battığını görmek yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada ayağına toplu iğne battığını görmek, hoşgörülü genç akrabaya, malın temiz olmasına, şöhrete kavuşulacağına, kısa zamanda öğrenilecek mutlu edici habere, yararlı uğraşlar yapacağına, kazanca gelecek bolluğa, sıkıntı çekmeden kazanılan altına, rahata, mutlu yarınlara, getirili işler gerçekleştireceğine, ulaşılan güce ermeye işaret eder. Ender olarak da zora düşmeye, hoşgörüsüz bir kimseye, korktuğu şeyden emin olunacağına, içinden çıkılması zor bir problemle yüzyüze gelineceğine, kıymet kaybetmeye işaret eder. Farklı bir açıdan bakan rüya uzmanları şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya sıkıntılara göğüs gererek beklediği iyiliğe, uğraşlarının sonunda elde ettiği ganimete, yenilgiden sonra ümit ettiği ganimete, uğraş vererek düşlediği beceriye yorulmaktadır.

Gördüğünüz düşün yorumlanması hakkında bilinmeyenler

rüyada ayağına toplu iğne battığını görmek
  • Tahminen bir insanın hayatının tahminen 3te 1ini, diğer bir yorumla tahminen 75 yıllık bir yaşamın 25 yılını uykuda tüketir.
  • Belirli bir nesne barındıran rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Düş denilen şey, uykuda yaşanan belirsiz hallerdir
  • Uyku, geçici ölüm olarak da değerlendirilir
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya tabirleri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ayağına toplu iğne battığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.