Rüyada ayakkabı taşımak

Şahbal Z.(46) - Batman sordu : "Merhaba. rüyada ayakkabı taşımak yorumlar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada ayakkabı taşımak, verdiği söze bağlı olunacağına, güvenli hissetmeye, verimli işler yapacağına, imrenilen bir başarıya, bir kaç gün içinde alınacak iyi değişimlere, uzun ömre, memuriyette mertebeye çıkacağına, fakirlikten feraha çıkmaya, getirili uğraşlara, sevenleriyle iyi geçinmeye, malın temiz olmasına delalet eder. Bazen de değer düşmesine, fena huylu tanıdık eliyle zarar görmeye, dara düşmeye, mesuliyetten ötürü mağdur olunacağına, rahatı kaybetmeye yorulmaktadır. Bazen de rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler: Bu zorlukla birlikte kavuştuğu ticari kazanca, mağlubiyetten sonra beklediği mülke, sıkıntı çekerek beklediği büyük güce, sıkıntı çekerek kazandığı güce yorulmaktadır.

"Rüyada ayakkabı taşımak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizleri ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada ayakkabı taşımak
  • Rüya yorumları yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Kobay hayvanlar üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin 6. hissinin kuvvetli olması gerekir.
  • Rüya Yorumu yapan bireyin bütün eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların az ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüyaların mesaj verici olduğu kesinlikle göz önünde bulundurulmalı, ipuçlarına dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ayakkabı taşımak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.