Rüyada ayakkabı üzerine ayakkabı giymek

Kambiz N.(32) - Ankara sordu : "Bence rakipleri arasında en kapsamlı rüya yorumu web sitesi burada. Bugün anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada ayakkabı üzerine ayakkabı giymek açıklayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada ayakkabı üzerine ayakkabı giymek, fakirlikten kurtulmaya, cömert memura, karmaşadan uzak bir hayat süreceğine, ticari getirisi yüksek girişimler gerçekleştireceğine, güler yüzlü genç kişiye, vefakar eşe, zahmetsiz kazanılan mülke, işte makama çıkılacağına, yüksek gelire, ikili ilişkilerde tatmine, ferahlığa yorulur. Ayrıca sağlığın yitirileceğine, rahatı yitirmeye, sıkıntıdan kurtulamamaya, üzüntü verecek sorunla yüzyüze gelineceğine, düşmanlık görmeye işaret eder. Bazı alimler derler ki: Bu rüya cefa ile birlikte kavuştuğu büyük güce, meşakkatle birlikte özlediği nimete, uzun süren çabaların sonunda düşlediği feraha, sıkıntılarının sonunda kavuştuğu beceriye işarettir.

"Rüyada ayakkabı üzerine ayakkabı giymek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumu hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada ayakkabı üzerine ayakkabı giymek
  • Uyku, geçici ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Tahminen bir kişinin ömrünün tahminen 3te 1ini, diğer bir deyişle ortalama yetmişbeş yıllık bir ömrün yirmibeş yılını uyuyarak geçirir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz filmden renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Uykuda en sık yaşanılan duygulardan biri kaygıdır. Negatif hisler olumlu duygulardan baskındır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ayakkabı üzerine ayakkabı giymek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.