Rüyada ayakkabını büyük gelmesi

Fatih G.(29) - İstanbul sordu : "Bana göre hazırlanmış en güzel rüya tabiri internet sitesi burada. rüyada ayakkabını büyük gelmesi açıklar mısınız? "

Rüyada ayakkabını büyük gelmesi, getirili işler yapacağına, sevineceğine, hatrı sayılır kuvvete ulaşmaya, problemlerden uzak yaşayacağına, sağlıklı hayata, fakirlikten kurtulmaya, isteklerin yerine geleceğine, verilen sözün tutulacağına, kolay kazanılan servete, mutlu olmaya, duygusal hayatın iyi gittiğine yorulur. Bazen de rahatı kaybetmeye, ticaret alanında kayba, sefalete, sıhhatin tehlike altında olduğuna, yalancı bir insana yorulur. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya alimleri şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya uzun süren çabaların sonunda hasret duyduğu itibara, zorlukla birlikte hak edilen az olan kazancının artacağına, sıkıntıyla hak edilen haysiyete, sıkıntıları aşarak düşlediği rahatlığa işarettir.

"Rüyada ayakkabını büyük gelmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin taşıdığı mesajlar hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada ayakkabını büyük gelmesi
  • Rüya yorumcusunun hissiyatının güçlü olması gerekir.
  • Rüya yorumu yapılırken acele edilmemelidir.
  • Belirgin herhangi bir olay içeren rüya, genellikle direkt olarak o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka dinler, örfler, kültürler vb. bir çok etken konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • Yaklaşık gecede iki saate yakın süreyle rüya görürüz.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada ayakkabını büyük gelmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.