Rüyada ayakkabının içinde kurt görmek

Ersel O.(41) - Avusturya sordu : "Bulamadığım hemen hemen tüm rüyalar sitenizde var fakat rüyada ayakkabının içinde kurt görmek açıklar mısınız? "

Rüyada ayakkabının içinde kurt görmek, sorunlardan uzak bir hayatı olacağına, malın kazançlı olacağına, mutlu yarınlara, emniyette yaşamaya, verdiği sözü tutacağına, elinden her iş gelen bir kimseye, finansal yükü bulunan dosttan uzak durmaya, işte mertebeye yükseleceğine, huzura kavuşmaya, getirili yatırım içinde bulunacağına, hayırlı uğraşlara delalettir. Aynı zamanda fukaralığa, sıkıntıdan sıyrılamamaya, zulüm görmeye, hilekar insana, ticaret alanında sıkıntıya yorulmaktadır. Farklı bir açıdan bakan ulemalar şöyle derler: Bu ümitsizlikten sonra beklediği zenginliğe, cefa çektikten sonra düşlediği mala, zorlukların sonrasında ümit ettiği beceriye, yardım alarak beklediği nimete işarettir.

"Rüyada ayakkabının içinde kurt görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabiri ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada ayakkabının içinde kurt görmek
  • Rüyalar tabirleri konusunda acele edilmemelidir.
  • Rüyalar yorumları yapılırken kati suretle, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Bazen açık olarak bazı zaman da dolaylı şekilde gelecekle ilgili haberler görülür.
  • Rüya yorumlayanın kesinlikle rüyalarda görülenin karşılığını bilmesi icap eder.
  • Ortalama bir kişinin hayatının tahminen üçte birini, başka bir deyişle yaklaşık 75 senelik bir ömrün yirmibeş yılını uykuda tüketir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ayakkabının içinde kurt görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.