Rüyada ayı emzirmek

Emin R.(34) - Erzurum sordu : "Sayfalarınızı birkaç yıldır yakından inceledim. rüyada ayı emzirmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ayı emzirmek, beceri sahibi bir kişiye, ettiği yeminini yerine getireceğine, paranın temiz olacağına, şöhrete sahip olunacağına, sıcakkanlı yaşlı kimseye, zengin aile ferdine, yüksek şansa, zorluk çekmeden kazanılan ganimete, toplum yaşamında mutluluğa, mutlu günlere, rahatlığa delalet eder. Aynı zamanda saklanansırların ortaya dökülmesine, mutsuzluktan sıyrılamamaya, sıkıntıya yaşama, mesuliyetten dolayı mağdur olunacağına, hoşnutsuz vaziyete düşmeye işarettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar: Bu rüya sıkıntıya düşerek kavuştuğu itibarlı mertebeye, umudunu kestikten sonra elde ettiği mala, uğraşlarının sonunda gözlediği zenginliğe, sıkıntılarının sonunda hak edilen beceriye delalet eder.

"Rüyada ayı emzirmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumları hakkında en sık sorulanlar

rüyada ayı emzirmek
  • Rüyalarda genellikle iç spiker vardır. Daha önce gitmediğimiz yerlerin, bilmediğimiz kimselerin adlarını bildirir.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. hareket edemez.
  • Rüyalar alemi, büyük ve manevi bir dünyadır.
  • Rüya diye adlandırılan şey, uykuda yaşanan belirsiz durumlardır
  • Çok fazla psikolojik problemleri bulunan insanlar haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya tabirleri mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli duygular tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada ayı emzirmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.