Rüyada ayı ile cinsel ilişkiye girmek

Dursun Z.(32) - Kıbrıs sordu : "Fikrimce hazırlanmış en güzel rüya yorumları web sitesi sizinki. rüyada ayı ile cinsel ilişkiye girmek açıklar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada ayı ile cinsel ilişkiye girmek, faydalı işler gerçekleştireceğine, hayallerin yerine geleceğine, hünerli bir kişiye, güvende olmaya, kazancın bereketli olacağına, vefalı eşe, duygusal hayatın yolunda olduğuna, sevince kavuşmaya, varlıklı tanıdığa, istenilen bir başarıya, kolay kazanılan ziynete delalet eder. Kimi zaman da kötülük görülmesine, düşmanından emin olunacağına, ticaret sebebiyle üzüntüye, kederden sıyrılamamaya, maddi probleme yorulmaktadır. Kimi zaman da ulemalar şöyle tabir ederler ki: Bu bir kişiden yardım isteyerek umduğu ferahlığa, zahmetlerinin meyvesini alarak istediği iyi bir geleceğe, mağlubiyetten sonra beklediği toplu paraya, meşakkatle hayalini kurduğu güce delalet eder.

"Rüyada ayı ile cinsel ilişkiye girmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumu konusunda en çok merak edilenler

rüyada ayı ile cinsel ilişkiye girmek
  • Uyandıktan beş dk. sonra rüyamızın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Zihnimiz kendiliğinden simalar yaratamaz. Uykuda karşılaşılan yüzler yaşantımızda karşılaştığımız fakat hatırlamadığımız simalardır. Hepimiz yaşantımız boyunca onbinlerce sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz surat yetisine sahibiz.
  • Denek hayvanları üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Rüyalarda genellikle iç ses vardır. Tanımadığımız yerlerin, yabancı kişilerin adlarını bildirir.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğundan insana şahsına ait fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada ayı ile cinsel ilişkiye girmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.