Rüyada ayı kaçmak

Canfeza Ş.(44) - Diyarbakır sordu : "Bana kalırsa hazırlanmış en büyük rüya yorumları web sitesi sizinki. rüyada ayı kaçmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada ayı kaçmak, eli açık akrabaya, istenilen bir ilişkiye, zenginliğe, gıpta ile bakılan güce ulaşmaya, görgülü genç adama, malın temiz olacağına, mala gelecek bolluğa, ettiği yeminini yerine getireceğine, ticari kazancı yüksek iş yapacağına, şana sahip olunacağına, ilişkisinin iyi gittiğine delalet eder. Nadiren de sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya, saklanansırların meydana dökülmesine, üzüntü duymaya, düşmanlığını göstermeyen amire, zarar görmeye yorulmaktadır. Kimi yorumcular şöyle derler ki: Bu mağlubiyetten sonra gözlediği toplu mala, sıkıntıları aşarak kavuştuğu saygınlığa, umudunu kestikten sonra ulaştığı paraya, yenilgiden sonra umduğu zenginliğe yorulur.

"Rüyada ayı kaçmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabir edilmesi ile alakalı bilinmeyenler

rüyada ayı kaçmak
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından türlü açıklamalar getirilmiştir.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğundan insana kendi fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın seviyede koku ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya tabircisi, mutlaka sonuç olarak kişinin ne şekilde etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal sıkıntılara neden olabilecek değerlendirmelerden zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Rüya denilen şey, uykuda görülen garip durumlardır
  • Rüya tabiri yapılırken kati suretle, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin kesinlikle rüyalarda görülenin karşılığını bilmesi icap eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada ayı kaçmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.