Rüyada ayı sesi duymak

Gamze S.(47) - Tekirdağ sordu : "Merhaba; rüyada ayı sesi duymak açıklar mısınız? "

Rüyada ayı sesi duymak, kısa zamanda öğrenilecek mutlu edici habere, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, zahmetsiz elde edilen mülke, kendisini sevenlerle birlikte gülmeye, sevecen genç tanıdığa, gönül ilişkilerinde huzura, malın verimli olacağına, şana ermeye, mutluluğu bulmaya, yararlı işler ile meşgul olacağına, vefalı akrabaya yorulmaktadır. Nadiren de ticaret nedeniyle geçim zorluğuna, sırların ortaya çıkmasına, fukaralığa, kıymet kaybetmeye, fenalığını göstermeyen amire yorulur. Bazı durumlarda da yorumcular şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntı sonrasında özlediği kazanca, uzun bir bekleyişin sonunda kavuştuğu büyük güce, umudunu yitirdikten sonra hasret duyduğu ferahlığa, uzun süren çabaların sonunda umduğu kazanca işarettir.

"Rüyada ayı sesi duymak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabir edilmesi hakkında bilmedikleriniz

rüyada ayı sesi duymak
  • Rüya yorumunun mesaj verici olduğu kati suretle hatırlanmalı, göstergelere göre ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüya Tabirleri uyurken insanın bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri kuşkudur. Negatif duygular pozitif duygulardan daha sık görülür.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya yorumu yapan kişinin hissiyatının güçlü olması gereklidir.
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini renksiz sinemadan tam renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından türlü açıklamalar yapılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ayı sesi duymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.