Rüyada ayı yavrusu görmek ne anlama gelir

Abdi B.(42) - İzmir sordu : "Merhaba. Bu gece sorduğum rüyayı gördüm. rüyada ayı yavrusu görmek ne anlama gelir açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ayı yavrusu görmek ne anlama gelir, sevince kavuşmaya, yüksek kısmete, becerikli bir kişiye, emniyetli olmaya, iyi işler yapacağına, maddiyata gelecek berekete, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, ilişkisinin iyi gittiğine, iyi günlere, zahmetsiz kazanılan mülke, şana kavuşulacağına delalet eder. Kimi zaman da huzurunun kaçacağına, çözümü zor bir sorunla karşılaşılacağına, fenalığını göstermeyen insana, kedere düşmeye, korkuya olmasına işaret eder. Farklı bir açıdan bakan yorumcular şöyle dediler: Bu rüya zahmet çekerek kavuştuğu kazanca, sıkıntıyla ulaştığı ferahlığa, meşakkatle hak edilen feraha, ümitsizlikten sonra özlediği haysiyete yorulur.

"Rüyada ayı yavrusu görmek ne anlama gelir" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabirleri hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada ayı yavrusu görmek ne anlama gelir
  • Tabirlerin mesaj verici olduğu kati suretle göz önünde bulundurulmalı, göstergelere bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Beynimiz kendiliğinden yüzler oluşturamaz. Uykuda karşılaşılan yüzler yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Hepimiz ömrümüz sırasında binlerce surat gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz görme becerisine sahibiz.
  • Rüyada genellikle iç spiker vardır. Bilmediğimiz ülkelerin, daha önce tanışmadığımız kişilerin isimlerini bildirir.
  • Uyku, kısa süreli ölüm gibi de değerlendirilir
  • Rüya denilen olgu, uykuda görülen tuhaf durumlardır
  • Belirli herhangi bir olay içeren rüya, genellikle doğrudan o olayla ilgili değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı aşamada koku ve maneviyatı tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada ayı yavrusu görmek ne anlama gelir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.