Rüyada aynada kendini yaşlı görmek

Özgür Z.(47) - Muş sordu : "Bulamadığım nerdeyse bütün tabirler burada bulunabiliyor ama rüyada aynada kendini yaşlı görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada aynada kendini yaşlı görmek, hak edilmiş mala, gelirin kazançlı olmasına, kazançlı yatırımlar içinde bulunacağına, sağlıklı bir ömre, şöhrete ulaşmaya, zahmetsiz kazanılan ziynete, büyük mevkiye gelineceğine, sevinmeye, dingin kalacağına, yararlı uğraşlar ile meşgul olacağına, duygusal külfeti bulunan insandan uzaklaşmaya delalettir. Bazen de üzücü bir durumla karşılaşılacağına, ticari başarısızlığa, üzüntü verecek durumla karşılaşılacağına, parasal kayba, düşmanlıktan emin olunacağına yorulur. Farklı düşünen rüya tabircileri şöyle yorumlarlar: Bu rüya zorluklara göğüs gererek beklediği az olan kazancının artacağına, zahmetle istediği iyiliğe, umudunu yitirdikten sonra kavuştuğu ferahlığa, zorlukların ardından hasret duyduğu ticari kazanca işaret eder.

"Rüyada aynada kendini yaşlı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumu konusunda bilmedikleriniz

rüyada aynada kendini yaşlı görmek
  • Rüya yorumları yapılırken kati suretle, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından türlü açıklamalar yapılmıştır.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz filmden renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Rüya yorumları kesinlikle hayra yorulmalıdır.
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada duyduğu olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Rüya yorumlarının kılavuz nitelikte olduğu kati suretle göz önünde bulundurulmalı, emarelere göre ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Belirgin bir nesne içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Rüyada aynada kendini yaşlı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.