Rüyada aynanın karşısında oynamak

Zübeyir U.(26) - İstanbul sordu : "Kesinlikle yazılmış en kullanışlı rüya web sitesi sizinki. İki gün önce bir rüya gördüm. rüyada aynanın karşısında oynamak yorumlar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada aynanın karşısında oynamak, ilişkisinin iyi gittiğine, ticari getirisi yüksek yatırımlar gerçekleştireceğine, hatrı sayılır güce ermeye, duygusal yükü olan insandan yakasını kurtarmaya, paranın hayırlı olacağına, güvenli yaşamaya, gelire gelecek artışa, tertemiz paraya, elinden her iş gelen bir kişiye, güzel kısmete, arzuların gerçekleşeceğine işaret eder. Bunlarla birlikte huzuru kaybetmeye, rahatının bozulacağına, mesuliyetten dolayı rahatsız olmaya, parasızlığa, korkulanın olmasına işaret eder. Farklı bir çerçeveden bakan rüya tabircileri şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya umudunu yitirdikten sonra beklediği başarıya, meşakkatle kavuştuğu büyük güce, zorlukların sonrasında kavuştuğu iyi bir geleceğe, cefa çektikten sonra istediği daha iyi bir hayata delalettir.

"Rüyada aynanın karşısında oynamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabirleri ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada aynanın karşısında oynamak
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz televizyondan tam renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Beynimiz hiç yoktan suratlar oluşturamaz. Rüyalarda gördüğümüz suratlar yaşantımızda karşılaştığımız fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Her birimiz hayatımız boyunca binlerce sima gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız görme yetisine sahibiz.
  • Rüya yorumcusunun mutlaka rüyalarda görülenin yorumunu bilmesi gerekmektedir.
  • Rüyaların rehber olduğu kati suretle göz önüne alınmalı, işaretlere göre gerekli önlemler alınmalıdır.
  • İleri derecede psikolojik sorunları bulunan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada aynanın karşısında oynamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.