Rüyada aynı kişiyle sevişmek

Aziz C.(44) - Kayseri sordu : "hayırlı akşamlar, Fikrimce yapılmış en ayrıntılı rüya yorumları web sitesi RüyadaNeGörmek.com. rüyada aynı kişiyle sevişmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada aynı kişiyle sevişmek, hayırlı uğraşlara, kolay elde edilen altına, getirili atılım yapacağına, devlette makama çıkacağına, paraya gelecek artışa, mutlu günlere, mutluluğa kavuşmaya, beceri sahibi bir insana, sorunlardan arınmış bir hayatı olacağına, verilen sözün yerine getirileceğine, huzur bulmaya yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de ticaret nedeniyle üzüntüye, bencil bir tanıdığa, korktuğu şeyden emin olmaya, fena niyetli tanıdık tarafından zarar görmeye, yalancı insana işarettir. Farklı bir çerçeveden bakan rüya uzmanları şöyle dediler ki: Bu rüya ümitsizlikten sonra özlediği haysiyete, zorluklara göğüs gererek hak edilen varlığa, zorlukla ulaştığı daha çok kazanca, ümitsizlikten sonra kavuştuğu itibarlı mertebeye yorulur.

Görülen rüyanın yorumları ile alakalı bilinmeyenler

rüyada aynı kişiyle sevişmek
  • Bazı zaman açık olarak bazı zaman da üstü kapalı şekilde gelecekle ilgili haberler görülür.
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada hissettiği şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı aşamada ses ve duyguları hisseder.
  • Gözümüzü açtıktan on dakika geçince yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Aşırı psikolojik sorunları bulunan insanlar dışında her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya, büyük ve soyut bir dünyadır.
  • Uykuda en çok hissedilen olgulardan biri endişedir. Negatif hisler pozitif duygulardan güçlüdür.

Yasal Uyarı: "Rüyada aynı kişiyle sevişmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.