Rüyada aynı yatakta yatmak

İlhan P.(20) - Muğla sordu : "rüyada aynı yatakta yatmak açıklar mısınız? "

Rüyada aynı yatakta yatmak, mutluluğa, emniyette olmaya, eli açık insana, ettiği yeminini tutmaya, beceri sahibi bir insana, sıkıntı çekmeden elde edilen paraya, faydalı uğraşlara gireceğine, temiz nimete, hayali kurulan bir kazanca, memuriyette makama çıkılacağına, tatlı dilli orta yaşlı tanıdığa yorulmaktadır. Olumsuz anlamda hoşnutsuz bir vaziyete gelmeye, üzüntü verecek durumla karşılaşılacağına, eğitimsiz bir kimseye, korkuya olmasına, hilekar bir akrabaya delalet eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya alimleri şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya zahmetlerinin meyvesini alarak elde ettiği daha iyi bir hayata, zahmetle hak edilen toplu paraya, cefa çekerek hak edilen güce, verdiği uğraşların sonunda istediği toplu paraya yorulur.

"Rüyada aynı yatakta yatmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizleri hakkında en sık sorulanlar

rüyada aynı yatakta yatmak
  • Belirgin bir olay barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya yorumları mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya tabircisinin 6. hissinin kuvvetli olması gerekir.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. oynatılamaz.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı seviyede ses ve duyguları hisseder.
  • Rüya denilen olgu, uyurken yaşanan garip hallerdir
  • Bazen açıkça bazı zaman da üstü kapalı biçimde gelecekle ilgili mesajlar alınır.

Yasal Uyarı: "Rüyada aynı yatakta yatmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.