Rüyada ayrıldığı eşiyle tekrar evlenmek

Nezih Y.(29) - Giresun sordu : "Bulamadığım neredeyse tüm rüyalar sitenizde yer buluyor fakat rüyada ayrıldığı eşiyle tekrar evlenmek açıklar mısınız? "

Rüyada ayrıldığı eşiyle tekrar evlenmek, sağlığa, huzura ermeye, güvenli kalmaya, varlıklı memura, yararlı uğraşlar yapacağına, maddi külfeti olan tanıdığından kendini kurtarmaya, hoşsohbet genç kimseye, sıkıntı çekmeden kazanılan ganimete, şöhrete sahip olunacağına, mutluluğa ermeye, malın verimli olacağına işarettir. Bunlarla birlikte kötülük görülmesine, korktuğu şeyden emin olmaya, kedere düşmeye, içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla karşılaşılacağına, hoşnutsuz bir hale gelmeye delalettir. Bazen de rüya ilmiyle ilgilenenler dediler ki: Bu rüya sıkıntıya düşerek beklediği daha çok kazanca, sıkıntı sonrasında düşlediği onura, zorlukların ardından beklediği daha sağlıklı bir hayata, uğraşarak istediği zenginliğe delalet eder.

"Rüyada ayrıldığı eşiyle tekrar evlenmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamı hakkında bilmedikleriniz

rüyada ayrıldığı eşiyle tekrar evlenmek
  • Beynimiz kendiliğinden suratlar oluşturamaz. Rüyalarda gördüğümüz yüzler hayatımızda gördüğümüz ancak anımsamadığımız simalardır. Hepimiz ömrümüz sırasında çok sayıda sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız surat yeteneğine sahibiz.
  • Hayvanlar kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya Tabiri yapan şahsın tüm geçmiş yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüya yorumcusunun mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın tabirini bilmesi gerekmektedir.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların az ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğu için insana kendi düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın aşamada dokunma ve maneviyatı hisseder.

Yasal Uyarı: "Rüyada ayrıldığı eşiyle tekrar evlenmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.