Rüyada azraili can alırken görmek

Araş V.(37) - Azerbaycan sordu : "Hayırlı sabahlar; rüyadanegörmeki bir kaç gündür dikkatle okuyorum. Gördüğüm nerdeyse tüm rüyalar web sitenizde bulunabiliyor ama rüyada azraili can alırken görmek yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada azraili can alırken görmek, sevince, parasal külfeti olan tanımadığı bir kişiden uzaklaşmaya, yeminin tutulacağına, emniyetli yaşamaya, huzura, duygusal hayatın iyi gittiğine, iyi bir geleceğe, dostluklarında feraha, görgülü yaşlı tanıdığa, dostlarıyla birlikte yaşamaya, vefalı arkadaşa delalettir. Başka görüşlere göre de iş nedeniyle huzursuzluğa, can sıkıcı bir vaziyete düşmeye, düşmanından emin olmaya, kıymet kaybetmeye, maddi zorluğa yorulur. Kimi zaman da çağdaş ulemalar şöyle derler: Görülen rüya uğraşarak ulaştığı müjdeye, mağlubiyetten sonra beklediği başarıya, zahmetle gözlediği refaha, çektiği zorlukların sonunda hak ettiği feraha delalet eder.

"Rüyada azraili can alırken görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumu ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada azraili can alırken görmek
  • Rüya yorumlayanın kati suretle rüyanın yorumunu bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya Tabirleri yapan kimsenin tüm eski tabirler hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Çok fazla psikolojik problemleri olan insanlar haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Bazen açık olarak bazı zaman da kapalı olarak gelecekle ilgili haberler alınır.
  • Rüya yorumlayan, mutlak suretle yorumdan kişinin hangi derecede etki altında kalacağını değerlendirmeli, ruhsal sıkıntılara neden olacak yorumlamalardan mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Hayvanlar ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Uyku, geçici ölüm olarak da adlandırılır

Yasal Uyarı: "Rüyada azraili can alırken görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.