Rüyada azraili kızgın görmek

Tyjen O.(25) - İtalya sordu : "rüyada azraili kızgın görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada azraili kızgın görmek, malın hayırlı olacağına, dostluklarında mutluluğa, kazanılan paraya, güler yüzlü orta yaşlı adama, ferahlığa, mutluluğu bulmaya, isteklerin hayata geçeceğine, emniyetli yaşamaya, işyerinde terfiye, faydalı uğraşlar yapacağına, yetenek sahibi bir kimseye işaret eder. Kimi zaman da fenalık görmeye, korkulanın gerçekleşmesine, ferahının kaçacağına, üzüntüden kurtulamamaya, parasal zarara yorulur. Bazı durumlar için de rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar: Bu çektiği sıkıntıların meyvesini alarak istediği toplu paraya, sıkıntı sonrasında istediği mevkiye, zorlukla birlikte umduğu toplu paraya, uğraşlarının sonunda gözlediği toplu mala işaret eder.

"Rüyada azraili kızgın görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumu ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada azraili kızgın görmek
  • Rüya yorumcusunun kati suretle rüyanın karşılığını bilmesi icap eder.
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya tabiri yapan kişinin maneviyatının güçlü olması şarttır.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve hala önemini devam ettirmektedir.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Bazı zaman açık olarak bazı zaman da kapalı şekilde gelecekte mesajlar görülür.
  • Bir çok hayvan ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada azraili kızgın görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.