Rüyada babadan yumruk yemek

Gül F.(40) - İstanbul sordu : "rüyada babadan yumruk yemek açıklar mısınız? "

Rüyada babadan yumruk yemek, vefakar evlada, sevineceğine, iyi bir kazanca, hak edilmiş mala, rahata, sıkıntı çekmeden elde edilen servete, şöhrete erişmeye, aşk hayatının iyi gittiğine, elinden her iş gelen bir insana, duygusal külfeti olan yabancıdan kurtulmaya, planların hayata geçeceğine yorulur. Kimi zaman da düşmanlıktan emin olunacağına, zarar görmeye, hilekar amire, sıhhatin kötüleşeceğine, parasal sıkıntıya yorulur. Geniş bir çerçeveden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler: Bu uğraş vererek düşlediği berekete, yardım alarak düşlediği nimete, bir kişiden yardım isteyerek kazandığı toplu paraya, uzun bir bekleyişin sonunda hasret duyduğu mevkiye delalettir.

"Rüyada babadan yumruk yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumları hakkında en sık sorulanlar

rüyada babadan yumruk yemek
  • Zihnimiz kendiliğinden yüzler yaratamaz. Uykuda gördüğümüz suratlar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ama anımsamadığımız simalardır. Hepimiz hayatımız sırasında onbinlerce surat gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız sima yetisine sahibiz.
  • Rüya Tabirleri yapan kişinin tüm eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya tabirleri mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya yorumlayanın altıncı hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada babadan yumruk yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.